Son zamanlarda yeni açılan mekânların en büyük özelliği pek çok et seçeneğini bir arada sunması. Bunlardan bir tanesi de Arafta Modern Meyhane. Et, balık ve tavuk seçeneklerinin bir arada sunulduğu ve henüz çiçeği burnunda olan bu yer yeni açılmış bir mekân olmasına rağmen 40 yıllık bir tecrübeye sahipmiş gibi hizmet veriyor.

Lokasyon olarak kendine Barbaros mahallesini seçen Arafta Modern Meyhane oldukça nezih bir yer olma özelliğini gösteriyor. Farklı et türlerinin bir arada servis edildiği bu yerde her et türünde yüksek bir kalite standardını yakalamak şüphesiz kolay bir iş değil. Ancak başta da belirttiğim gibi, burası adeta 40 yıllık bir tecrübeye sahipmiş gibi işletiliyor.

Arafta Modern Meyhane öğle saatlerinde çıkardığı menüler ile de dikkat çekici bir iş yapmış. Saat 12.00 ile 16.00 arasında her gün farklı olacak şekilde seçilen bir ürün uygun fiyatlı bir biçimde menü şeklinde müşterilere sunuluyor. Bu durumla öğle arasına çıkan çalışanları buraya çekmenin hedeflendiği muhtemel. Öyle ki başarılı olunmuş görünüyor çünkü bu saatler arasında mekân oldukça kalabalıklaşıyor.

Mekanda sunulan balık ürünlerinin tazeliği çok nadir
yerlerde rastlanılacak türden. Sunulan meze ve ikramların bolluğu da aynı
şekilde.

Öte yandan engelliler için düşünülmüş geniş engelli girişleri de çok ince bir detay olarak görünüyor. Sunulan hizmet kalitesi ve ince düşülmüş detaylar bu restoranı kısa süre içinde bir Ankara klasiği yapacağından emin olabilirsiniz.

Konum ve iletişim bilgileri

Barbaros mah Abay Kunanbay Cd. 4/1 Barbaros Mahallesi, Ankara 06700 Türkiye
Anıtkabir noktasına 3,1 km mesafede
+90 312 467 19 23Arafta Modern Meyhane, Ankara