Uygun
fiyat, müşteri memnuniyeti ve eşiz pizza lezzeti talep edildiğinde aklıma en
önce APS Pizza geliyor. Bu nedenle canım ne zaman pizza yemek istese buraya
gidiyorum.

APS Pizza hakkında bilinmesi gereken ilk nokta son derece lezzetli pizzaların son derece uygun fiyatlarla müşterilerine sunması oluyor. Burada farklı yöresel ve dünya lezzetlerine ait onlarca pizza çeşidini aynı anda bulabiliyorsun. Pizza kalitesi ve hamuru sayesinde her denediğin pizza çeşidinde en yüksek lezzeti alıyorsun.

Pizza konusunda oldukça titiz olmama rağmen firmanın menüsünde yer alan tüm pizza çeşitlerini denediğimi ve oldukça beğendiğimi söyleyebilirim. Seçim yapmakta zorlanırsan burada çalışanlar sana pizza içerikleri ile ilgili bilgiler vererek seçim konusunda oldukça yardımcı oluyorlar. Burada çalışan pizza ustalarının özel üretim pizza çeşitlerini ise kesinlikle denemeni öneriyorum.

Firmanın mönüsünde yer alan tüm çeşitleri denemiş biri olarak her bir çeşidin ayrı bir lezzet patlaması yarattığını ve kesinlikle farklı çeşitleri denemenizi öneriyorum.

Daha önce başta İtalya ya da ünlü pizza restoranlarında pizza yemiş kişiler işletmenini pizza kalitesinin aynısının olduğunu rahatlıkla anlayabiliyorlar. Firma pizza yapımında kullandığı tüm ürün ve malzemeleri doğal ve birinci sınıf olarak seçiyor. Bu sayede son derece lezzetli olan pizzaları aynı zamanda son derece sağlıklı oluyor.

Firmanın en dikkat çekici yanlarından biriside hem konumu hem de ulaşımı anlamında oldukça kolay bir konumda olması oluyor. Mekana girdiğinizde oldukça şık bir fiziki ortam sizi bekliyor.

Hatta bende dahil birçok kişi burasının oldukça lüks ve pahalı bir pizza mekanı olduğunu düşünse de fiyatları gördüğünüzde son derece uygun fiyatlarla karşı karşıya kalıyorsunuz. Fiyat performans anlamında ülkenin en iyi şartları sunan ve en profesyonel pizza mekanı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim

Benim için lezzet kadar önemli bir nokta var ise oda kesinlikle temizlik ve hijyen konusu oluyor. Buraya girdiğinde ne denli özenli bir temizlik anlayışı olduğunu anlayacaksın. Bu temizlik sadece görsel anlamda değil hijyen anlamında da üst seviyede sağlanıyor.

Çalışanların hepsi son derece ilgili ve insan ilişkileri konusunda başarılı kişilerden meydana geliyor. Ben buraya her geldiğimde son derece değerli biri hissini fazlasıyla hissediyorum. Çalışanların hepsi alanında uzman ve eğitimli kişilerden oluşuyor.

Bu sayede olası tüm sorun ve problemlerin hepsine en hızlı ve özenli çözümleri rahatlıkla bulabiliyorlar. Sürekli gelen müşterilere isimleri ile hitap etmeleri verdikleri değeri gerçek anlamda gözler önüne seriyor.

Burayı tüm aile dostlarınız ile gelebileceğiniz en iyi pizza mekanı olarak görebilirsiniz. Buranın kalitesi, profesyonelliği, görselliği ve insanlara yaklaşımı sayesinde değer verdiğiniz insanları gönül rahatlığı ile burada ağırlayabilirsiniz. Kaliteli, lezzetli ve uygun fiyatlı pizza yemek istiyorsanız burası tam aradığınız yer.

İletişim ve konum bilgileri

Esertepe, Çambaşı Cd. No:9, Keçiören/Ankara
03123210110APS Pizza, Ankara