İlk olarak belirtmek gerekirse mekanın eski bir yapıya sahip olması, düzensiz ve hijyenik olmayan bir ortam ile karşılaşacağınız anlamına gelmesin. Aksine içerisi gayet güzel ve temiz bir yer.

Mantı burada gözlerinizin önünde yapılır. Ayrı bir açık bölümde mantı hamuru açan çalışanlar var. Burada açılan hamurlar anında alınıyor ve içlerinin doldurulması için iç kısma geçiyor. İç kısımda da pişirilen mantılar doğrudan masaya önünüze geliyor.

Annem Kayseri Mantıcısı, taze taze yapılan mantıları ile ün kazanmış bir yer. Yıllardır sahip olduğu lezzeti asla kaybetmemiş. Porsiyonlar olabildiğince büyük ve doyurucu olarak hazırlanıyor. Tek başınıza ya da arkadaş gruplarınızla rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir yer.

Servis hızı çok iyi denebilecek bir seviyede. Zaten verdiğiniz siparişin tüm yapılma aşamalarını seyretme şansınız olduğundan beklerken hiç sıkılmıyor aksine keyif alıyorsunuz. Özellikle hamur açan kadınları seyretmek, sohbetlerini duymak size çok keyifli anlar yaşatabilir.

Annem Kayseri Mantıcısı, Kızılay civarına yolu düşün insanlar için kesinlikle gidilmesi gereken bir yer. Burada bir kere mantı yedikten sonra bir daha başka bir yerde mantı yiyemeyeceğinizi söylersem galiba yanlışlık yapmış olmam.

Konum ve iletişim bilgileri

Sakarya Cad. No:19 D:11 Kizilay, Cankaya, Ankara Türkiye
(0312) 433 20 77

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Annem Kayseri Mantıcısı, Ankara