Yemek

Ankara Ocakbaşı, Ankara

Ocakbaşı benim için her zaman farklı bir yerde. Yıldız’da bulunan Ankara Ocakbaşı işini oldukça başarılı bir mekân. Dizayn olarak zaten sizi kendisine çeken mekânın oldukça ferah olduğunu söyleyebilirim. Aynı zamanda işletme sahibi ve çalışanları da oldukça güler yüzlü insanlar.

Mezeleri oldukça lezzetli ve olması gerektiği gibi. Menü olarak da sade ve başarılı. Aynı zamanda alkol çeşitleri de bulunmakta. Daha önce birçok kez Adana’da kebap yediğim için Ankara’da yediğim pek çok kebaptan tam olarak memnun kalmadım. Fakat canım hakiki kebap çektiği vakit artık buraya geleceğim.

Adana kebap tam olması gerektiği gibi ve Adana’da yemiş olduğum kebaplardan lezzet olarak hiçbir farklı yok ve doyuruculuk açısından da oldukça başarılı. Zaten mekânın sahibi de Adanalıymış bu sebeple kebaplarını mutlaka denemelisiniz.

Aynı zamanda maç yayını olduğunu da öğrendim. Bundan sonra derbilerde adresim burası olacak diyebilirim. Benim gittiğim vakit fasıl vardı ve fasılın da oldukça başarılı olduğun söylemem mümkün. Her bakımdan memnun kaldım ve çevremdeki birçok kişiye de tavsiye edeceğim.

Temizlik bakımından da rakiplerinden sıyrıldığını belirteyim gerek iç temizlik gerek lavaboları oldukça temizdi. Fiyat konusunda düşük fiyatlı bir beklentiniz varsa tercihiniz burası olamaz. Çünkü fiyatları birçok yere göre biraz yüksek. Fakat vermiş olduğu hizmetle bunu karşıladığını düşünüyorum. Çünkü almış olduğum hizmetin Adana’da almış olduğum hizmetten neredeyse hiçbir farkı bulunmuyordu.

Konum ve iletişim bilgileri

Hilal Mah. 4. Cad. Sahin Apt. No:70 D:2 Yildiz, Cankaya, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 6,7 km mesafede
0312 442 18 18

R