Yemek

Ankara Demlen Meyhane, Ankara

Bahçelievler civarında bulunan Demlen Meyhane gayet temiz, hoş bir mekân. Arkadaşlarınızla, ailenizle gidebileceğiniz nezih bir işletme. Fasıl, canlı müzik gibi etkinlikler yapılır. Ambiyans olarak çok iyidir, memnun kalmama ihtimaliniz neredeyse yoktur. Mekânda vale hizmeti var ancak mekânın kendine ait bir otoparkı yok. Uygun olan yerlere park ediliyor sanırım. Ayrıca mekânın engellilere özel bir girişi de bulunmamaktadır.

Önceden Bahçelievler’de bu tarz bir mekân bulmakta zorlanırdım. Ancak burası sayesinde böyle bir sorunum kalmadı. Dostlarımla, ailemle keyifli vakitler geçirebilmek için sık sık tercih ediyorum ve her gidişimde de çok memnun olarak ayrıldığımı söylemeliyim.

Mekânın meze ve ara sıcakları oldukça başarılıdır. Ben çok beğeniyorum ve oldukça da lezzetli buluyorum. Mekân ne kadar kalabalık olursa olsun servisin bir kez bile aksadığını görmedim. Çalışan sayısı gayet yeterli ve oldukça da ilgililer. Meyhane konseptli yerlerde sigara kokusu genellikle baskın olur ancak bu mekânda bu söz konusu değildir. Kapalı bölümde sigara içilmiyor bu da benim gibi sigara kullanmayanlar için gerçekten olumlu bir özellik oluyor.

Mekâna özellikle hafta sonu akşamları gidecekseniz kesinlikle rezervasyon yapmalısınız. Aksi taktirde yer bulmanız zorlaşabilir. Balıkları oldukça lezzetli ve tazedir. Çeşmeden akan rakı ile birlikte istenebilir. Fiyatlar ise Ankara’daki diğer meyhaneler ile kıyaslandığında aşağı yukarı aynı seviyelerde olduğunu söyleyebilirim.

İletişim ve konum bilgileri

YukarıBahçelievler Mah, 61. Sk. No:18/A, Çankaya/Ankara
03122230003

R