Yemek

And Cafe, Ankara

Ankara Altındağ’da bulunan And Cafe, bütün Ankara’yı en yukarıdan görebileceğiniz, Ankara Kalesi içinde yer alan özenle hazırlanmış bir konaktır. Sizlere güzel, nostaljik bir ortam yaratacak nadir kafelerden biridir.

Kale civarındaki diğer mekanlarda olduğu gibi fasılvari ve canlı müzikler bulunmamaktadır. Kafanızı dinleyebileceğiniz , yorgunluğunuzu atabileceğiniz sessiz sakin bir mekandır.

Sıcak ve soğuk içeceklerinin tadı ise ayrı ayrı mükemmeldir. Atıştırmalıkların ve yemeklerinin de tadına doyum oluyor. Yemeklerin beklentiyi karşılamasının dışında hizmet kalitesi de oldukça yüksektir. Üstelik dilediğiniz takdirde paket servisi de bulunuyor And Cafe’nin.

Üst güverte barında zengin bir şarap seçkisi de bulunmaktadır. Yani manzaranın tadına doyarken bir yandan şarabınızı yudumlayabilirsiniz.

Sessiz sakin bir mekan olan And Cafe’de dinginliği tam anlamıyla yakalayabilirsiniz. Birbirinden uzak duran masaları ile rahat rahat sohbet edebileceğiniz sıcak bir ambiyansı var.

Son derece güzel olan manzarası, lezzetli yemekleri, güzel sunumları ile kalbinizi çalmanın yanı sıra Ankara Kalesi’nde ziyaret edilebilecek temiz, havadar nadir mekanlardan biridir. Yolu düşen herkesin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir mekan.

Ankara’da kahvenizi yudumlarken gün batımını izleme keyfini yaşamak istiyorsanız, hayatınıza bir dakika mola verin ve bu lezzeti yaşama keyfini tatmak için And Cafe’yi ziyaret edin mutlaka. Özellikle terasa çıkmayı ihmal etmeyin. Dışarı kısmında oturmak daha çok keyif verdiği ve manzarayı tam anlamıyla görme şansı sağladığı için özellikler yaz günlerinde ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Konum ve iletişim bilgileri

Demirfırka Mah. Kale Kapısı Sok. No:29 Altındağ Merkez, Altındağ, Ankara
Anıtkabir noktasına 2,8 km mesafede
03123127978

R