Ankara Altındağ’da bulunan And Cafe, bütün Ankara’yı en yukarıdan görebileceğiniz, Ankara Kalesi içinde yer alan özenle hazırlanmış bir konaktır. Sizlere güzel, nostaljik bir ortam yaratacak nadir kafelerden biridir.

Kale civarındaki diğer mekanlarda olduğu gibi fasılvari ve canlı müzikler bulunmamaktadır. Kafanızı dinleyebileceğiniz , yorgunluğunuzu atabileceğiniz sessiz sakin bir mekandır.

Sıcak ve soğuk içeceklerinin tadı ise ayrı ayrı mükemmeldir. Atıştırmalıkların ve yemeklerinin de tadına doyum oluyor. Yemeklerin beklentiyi karşılamasının dışında hizmet kalitesi de oldukça yüksektir. Üstelik dilediğiniz takdirde paket servisi de bulunuyor And Cafe’nin.

Üst güverte barında zengin bir şarap seçkisi de bulunmaktadır. Yani manzaranın tadına doyarken bir yandan şarabınızı yudumlayabilirsiniz.

Sessiz sakin bir mekan olan And Cafe’de dinginliği tam anlamıyla yakalayabilirsiniz. Birbirinden uzak duran masaları ile rahat rahat sohbet edebileceğiniz sıcak bir ambiyansı var.

Son derece güzel olan manzarası, lezzetli yemekleri, güzel sunumları ile kalbinizi çalmanın yanı sıra Ankara Kalesi’nde ziyaret edilebilecek temiz, havadar nadir mekanlardan biridir. Yolu düşen herkesin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir mekan.

Konum ve iletişim bilgileri

Demirfirka Mah. Kale Kapisi Sok. No:29 Altindag Merkez, Altindag, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 2,8 km mesafede

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

And Cafe Altındağ, Ankara