Ankara'da denizden yeni çıkmış gibi taze balık yiyebileceğiniz bir mekan arıyorsanız Ankara Amasra Balıkçısı mekanını ziyaret edebilirsiniz. Mekan Çankaya Gaziosmanpaşa Koz Sokak üzerinde yer alıyor. Ambiyans olarak kırmızı, beyaz ve mavi gibi renklerin kullanıldığı mekanın tasarımında aynı zamanda pek çok farklı bitki dekoru da yer alıyor. Bu nedenle mekanda oturduğunuzda kendinizi dekorasyon açısından ferah ve doğal bir mekanda buluyorsunuz. Yeşillik salata seviyorsanız ancak dışarda yerken iyi bir şekilde yıkandığından emin olamıyorsanız mekanın hem yeşillikleri hem de mezleri temiz ve lezzetli.

Mekanın hafta sonu canlı fasıl yapması da haftasonu güzel bir balık etkinliği yapmak isteyenlere bire bir. Samimi bir ortam sunan balıkçının müşteri portfoyü de aynı şekilde düzgündür. Mekan özellikle fasıl yapıldığı gün oldukça kalabalık olduğu için mekana gitmeden önce rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Oldukça eğlenceli ve özgün bir ortam sunan fasıl gecesinde biz çok eğlendik.

Taze deniz mahsulü yiyebileceğiniz, sevdikleriniz ile keyif yapabileceğiniz temiz ve hoş bir dekorasyona ait bir mekan arıyorsanız Amasra Balıkçısı mekanını mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Konum ve iletişim bilgileri

Amasra Balıkçısı, Ankara
(0312) 285 00 15
Oğuzlar, Ceyhun Atuf Kansu Cd. D:No: 55, 06520 Çankaya/AnkaraAmasra Balıkçısı, Ankara