Ankara’da bahçesi olan, alkol barındıran, hem barbekü hem de pub tarzında çalışabilen bir yer mi arıyorsunuz? Tam olarak bu isteklerimizi karşılayacak şık bir mekan buldum desem?

Ben buraya ilk kez Cuma günü gitmiştim. Canlı rock müzik yapılıyordu, içerisi hınca hınç kalabalıktı ve zevkli şarkılar geceye eşlik ediyordu. Biraları, yanındaki atıştırmalıkları yemekten sonra söyledik. O gece yemek için hamburger tercih etmiştim, beni tatmin etti diyebilirim. Amerikan tarzı pek çok atıştırmalık burada bulunuyor. Şöyle bir göz attığımda, menünün oldukça zengin olduğunu belirtmeliyim.

Akustiği yerinde, takılan yaş ortalaması orta seviyelerde güzel bir yer. Genelde 1970 ve 1990 arası doğumlu olan bireyleri burada sıkça görebilirsiniz. Yabancılara da rastlamak mümkün. Hem kız arkadaşlarla, hem çift oturmak adına muhteşem bir yer. Anlamlı günleri için tercih eden çiftlere, doğum günü kutlayanlara falan denk gelmiştik, keyifliydi.

Mekan gayet temiz, tertipli ve güler yüzlü çalışanları bünyesinde barındırıyor. Yemekleri leziz, içecekleri buz gibi. Yazın burayı kesinlikle bahçesinde keyif yapma amacıyla kullanabilirsiniz. Bize çıkan hesap, yediklerimize göre bana gayet uygun geldi. Ben sanırım kalitesine bakarak çitayı yüksek tutmuştum.

Kalabalık bir kitleye sahip olduğundan dolayı, buraya gelirken kesinlikle yer ayırtmalısınız. Sevinilecek bir şey, araç park etmeye dair herhangi bir derdiniz olmuyor. Gerçi burası için ben o soruna da katlanırdım ya, neyse.

Konum ve iletişim bilgileri

Kizkulesi Sok. No:20 D:5-6 Gaziosmanpasa Gop, Cankaya, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 4,6 km mesafede
+312 445 04 46Amarillo Restoran & Bar, Ankara