Yemek

Akdeniz Mutfağı, Ankara

Akdeniz mutfağının geleneksel lezzetlerini yiyebileceğiniz akdeniz mutfağı Bilkent Holding bünyesinde Bilkent Otel ve Konferans Merkezinin içerisinde bir yerde.

Ödeme yöntemleri olarak American Express kart tipinin de geçerli olduğu açık büfe konseptine sahip. Öğle ve akşam yemeklerinde Akdeniz mutfağının birbirinden öne çıkan lezzetlerini tatma imkanınız oluyor.

Toplantı Salonu ve SPA

Akdeniz mutfağına ait eşsiz yemekleri tatma imkanı sunan bu işletmede ayrıca SPA merkezi de bulunmakta. Bütün bilimsel, kültürel ve iş toplantıları için de ayrıca geniş toplantı alanı da mevcut.

Bilkent Üniversitesi öğrencileri için de Akdeniz mutfağını tadabilecekleri en gözde mekanlardan birisi olan bu yer oldukça nezih bir aile ortamı özelliği taşıyor.

Geleneksel Akdeniz Mimarisiyle Bezenmiş

Akdeniz mimarisinde kullanılan kalker taşlarından oluşturulmuş bu alan akdeniz mutfağı olarak ayrıca yuvarlak kemer motiflerine sahip ocaklarıyla da fark yaratıyor. Akdeniz taş mimarisinin yanı sıra sırlı tuğlaların da eşlik ettiği sıra dışı mimari dekorasyon denenmiş. Bol zeytinyağlı çeşit çeşit geleneksel Akdeniz lezzetlerine ise zaten diyecek yok.

İletişim ve konum bilgileri

Üniversiteler, 1599. Cad. Bilkent Otel No:6, Çankaya/Ankara
03122666814

R