Tüm
deniz mahsulü çeşitlerini orijinal lezzetleri ile denemek ve birbirinden leziz
mezeleri tatmak için benim size önerim Agora oluyor.

Agora hakkında bilinmesi gereken hayalini kurduğunuz meze ve balık çeşitliliğini burada en yüksek seviyede bulacağınız gerçeğidir. Burası lezzetli bir Balık restoranı olmanın yanında mekanın görselliği, ferahlığı ve park konusunda herhangi bir sorunun yaşanmaması ile de tüm arkadaş çevreniz ile gelebileceğiniz bir yerdir. Çalışanların bilgisi ve cana yakın yaklaşımı sayesinde servis esnasında herhangi bir sıkıntı ya da hesapta olmayan bir bekleme yaşanmıyor. Bu sayede enfes lezzetleri sorunsuz bir şekilde tadabiliyorsunuz

Restoran klasik balık restoranlarının aksine oldukça etkileyici ve insana huzur veren bir ortam sunuyor. Normalde Ankara’da görülen yetersiz meze ve deniz mahsulü çeşitliliği Agora ile birlikte tarihe gömülüyor. Burada yer alan geniş menü çeşitliği içerisinde seçim yapmak oldukça zor olabiliyor. Bu anlamda karides güveç, balık köftesi, balık çorbası, balık kokoreç, kalamar ızgara, kılıç kavurma ve somon füme çeşitlerini kesinlikle tatmanı öneriyorum. Ayrıca şefin özel meze tabakları da lezzet çeşitliliği anlamında insanı kendinden geçiriyor.

Ben yemek yediği tüm mekânlarda olduğu gibi balık restoran çeşitleri içinde temizlik ve hijyene ekstra bir önem veriyorum. Benim temizlik anlayışımda restoranın temizliği, hijyeni, servis malzemelerinin temizliği, lavaboların hijyeni ve çalışanların giysilerini bir bütün olarak değerlendiriyorum. Restoranı bu gözle değerlendirdiğimde tüm hususlara son derece titiz bir şekilde dikkat edildiğini bizzat görüyorum. Burası fiziki büyüklüğü, servis kalitesi ve temizlik anlayışı ile kalabalık grupları rahatlıkla ağırlayacak potansiyeli gösteriyor.

Servis personellerinin yeteneği ve sayısal anlamda yeterliliği sayesinde en kalabalık zamanlarda bile servis aksamadan ve son derece profesyonel bir şekilde devam ediyor. Menü son derece profesyonel bir şekilde hazırlanmış ve çeşitlilik anlamında farklı damat lezzetlerinin yer almasıyla oldukça geniş bir hitap düzeyinin sağlandığı görülüyor.

Benim kalite anlayışımda lezzet kadar restoranların görsel anlamda da beni tatmin etmesi oldukça önemli oluyor. Agora lezzetli ve bol çeşitli menüsü yanında görsel anlamda da benim hem göz zevkime hem de konfor anlayışıma en iyi şekilde cevap veriyor. Buranın komple hizmet anlayışı, lezzeti, görselliği ve profesyonel servisi ile en değerleri dostlarınız bile ağırlayabilirsiniz. Dünyanın en lezzetli ve orijinal deniz mahsulleri lezzetini ve yine son derece geniş çeşitlilikte meze çeşitlerini Ankara’da tadacağınız en iyi balık restoranı kesinlikle Agora oluyor.

Konum ve İletişim Bilgileri

Agora, Ankara
Harbiye, Hürriyet Cd. 8/C, 06460 Çankaya/Ankara
03124473786Agora, Ankara