Size balık yiyebileceğiniz özgün ve lezzetli ürünler çıkaran bir mekandan söz etmek istiyorum. Ankara Atılım Üniversitesi Kavşağı'nda yer alan Agapi Balık Restaurant oldukça şık ve kaliteli bir mekan. Garsonlarının ilgili olması ve mekanın sakin bir bölgede yer alması da mekanı tercih etmemde etkili oldu. Deniz ürünleri ile meşhur bir yer olan Alaçatı konseptinin hayat bulduğu mekan ferah ve açık bir mekan.

Fiyatları ortalama ile yüksek arasında olan mekan şimdiye kadar tattığım en taze ve lezzetli deniz ürünlerini sunan bir mekan. Hem alkollü hem alkolsüz içeceklerin sunulduğu mekanın hafta sonu canlı müzik yapması da mekanı daha da eğlenceli bir mekan haline getirdi. Zengin ve geniş bir müzik kültürü çerçevesinde sunulan parçaları keyifle dinlendim.

Mekanın eksi bir yönü olarak kalabalık olmasını söyleyebilirim. Ankara Agapi Balık Restaurant sürekli kalabalık bir mekan olduğu için mekana gitmeden önce rezervasyon yaptırmakta yarar var. Seçkin kişilerin geldiği mekandaki deniz mahsulleri çok boldu ve lezzetliydi. Pek çok farklı deniz mahsulü mezesini tatma imkanım oldu. Hepsini çok beğendim. Akdeniz mutfağının pek çok lezzetine yer veren mekan aynı zamanda deniz mahsulleri ile ünlü bir ülke olan Yunanistan'ın da meze ve lezzetlerine menüsünde yer veriyor.

Mekanın dizaynını ve ambiyansını çok beğendim. Son derecede misafirperver bir mekan olan Ankara Agapi Balık Restaurant aynı zamanda meyve tabakları ve tatlıları ile de çok başarılı. Tattığım kestaneli ve Şam fıstıklı tatlıları çok beğendim. Eğer kaliteli ve lezzetli deniz mahsulleri tatmak istiyorsanız Agapi Balık Restaurant’ını denemenizi öneririm.

Konum ve iletişim bilgileri

Agapi Balık Restaurant, Ankara
+90 312 460 21 61

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Agapi Balık Restaurant, Ankara