Ankara’da alabalık konusunda sizlere özel bir mekandan bahsedeceğim. Ankara’nın sevilen balıkçılarından biri olan Adem Doruk Alabalık Tesisleri güzel bir manzara da balık lezzetini sizlere sunuyor.

Yıllardır müdavimi olan müşterileriyle tanınan mekan hizmet konusunda sizlerin de beğenisini kazanacak. Balık yakalama havuzunun yanında çocukların eğlenebileceği alanlarda bulunuyor. Ailenizle güzel bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız burayı size tavsiye edebilirim.

Hem güvenilir hem de nezih bir ortama sahip mekanda tamda aradığım hizmeti bulduğumu söyleyebilirim. Salata, meze ve tatlıyı ikram olarak getiren mekanın alabalık filetosunu tavsiye ediyorum. Bence tadını son derece kararında yapmışlar. Kalamar tava da sadece lezzetiyle ön plana çıkıyor.

Dostlarınızla beraber kalabalık bir şekilde balık keyfi için Adem Doruk Alabalık Tesisleri son derece uygun bir mekan. Restoran da balık sevmeyenler için et tercihleri de bulunuyor. Tattığım balıklardan sonra buraya tekrar geleceğim.

Mekan oldukça geniş ve ferah şekilde tasarlanmıştır. Fiyatları da oldukça normal. Keyifli, lezzetli ve sıcak bir ortam sunan mekan güzel sohbetlerin de adresi olmayı başarıyor. Mezeleri ve salatası ile sizde bu mekanı ziyaret ettiğinize asla pişman olmayacaksınız.

Konum ve İletişim Bilgileri

Adem Doruk Alabalık Tesisleri, Ankara
İvedik Mah. No:78 İvedik Köyü Otoban Girişi | Yenimahalle, Ankara, Türkiye
+90 312 334 49 43Adem Doruk Alabalık Tesisleri, Ankara