Yemek

Adana Sofrası, Ankara

Türkiye’mizin gastronomi ve mutfak bakımında belki de en zengin ili Adana’dır. Ankaralılarda yıllardır Ankara’da Adana lezzetleri hakkıyla yapan bir mekân olmamasından şikâyetçiler. Bu şikâyete cevap niteliğinde hizmet sunan Adana Sofrası Ankaralılara titizlikle hizmet sunmaktadır.

Mekânın en önemli özelliklerinden bir tanesi ise çalışanların güler yüzü ve sıcakkanlılıklarıdır. Bu güler yüzlülük ve sıcakkanlılık ilgi ile birleşince ortaya harika işler çıkıyor. Çalışanlar o kadar ilgili ki kendinizi çok iyi hissettiriyorlar. Mekânın fiziksel özelliklerine bakacak olursak, yemeklerimizi oldukça ferah ve temiz bir ortamda yiyebiliyoruz. Masaların düzeni ve bakımı da son derece dikkatli bir biçimde yapılmış diyebilirim.

Mekâna ulaşım konusuna değinecek olursam karşımıza oldukça farklı seçenekler çıkıyor. Ankara’nın merkezine olan yakınlığı sayesine her türlü toplu taşıma aracı kullanılabileceği gibi özel araçla da oldukça kolay bir biçimde ulaşım sağlamak mümkündür. Üstelik mekânın sunmuş olduğu vale ve otopark hizmeti de ulaşımı kolaylaştıran diğer etmenlerdir.

Mekân içerisinde bulunan çocuk oyun alanları sayesinde ailecek gelen müşteriler sıkıntı çekmeden yemeklerini yiyebilmektedir. Ayrıca ücretsiz wi-fi imkânı da bulunmaktadır.

Mekânın sunmuş olduğu hizmetlere karşılık bizlerden talep etmiş olduğu ücretler ortalama düzeydedir. Ne aşırı pahalı ne de aşırı ucuz diyemiyorum. Sunulan hizmetleri karşılayan bir ücret talep ettiklerini söylememde fayda var. Kısacası Ankara’da Adana lezzetlerini arayan herkesin gönül rahatlığıyla ziyaret edebilecekleri bir mekân.

Konum ve iletişim bilgileri

713. Sok. No:6 Yıldız, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 5,9 km mesafede
0312 442 29 00

R