Ankara’da balık bulmak zor diyenler, hele Balgat’ta daha zor diyenler Mavi Dalyan Balık Pişirme Evi tarafından bekleniyor. Balgat Ziyabey Caddesi üzerinde hizmet veren bu mekanda isterseniz balığınızı alıp evinize götürüyorsuz ya da artık pek çok Ankara’lının yaptığı gibi, alıp burada pişirtiyor, sonra da afiyetle yiyorsunuz.

Özellikle ev kadınlarının balık satıcıların sattıkları ürünleri direkt olarak pişirip satmasını çok sevdiklerini ayrıca, tüm balık severlerin Mavi Dalyan Balık Pişirme Evi tarafından sunulan lezzetleri tercih ettiklerini de biliyoruz.

Servisin nazikliği ve mekanın sakin havası işletmenin diğer avantajları arasında sayılacaktır. Kilo başına alınan balık pişirme parasına helal olsun dedirtecek bir lezzet ve rahatlık içinde karnınızı doyurabilirsiniz.

Mevsiminde Taze Balıklar

Balıkların taze olarak ulaşması için mevsiminde balıklar tercih ediliyor. Temiz bir mekan olduğu için birçok müdavimi var. Özel günlerde ekstra kalabalık olabildiğinden siparişlerinizi önceden verebilirsiniz.

Fiyat olarak ise son derece uygun. Somon ya da hamsi gibi farklı türdeki balıkları bulmak mümkün. Kalamar ve karides gibi deniz ürünleri de alabiliyorsunuz. Salata çeşitleri ve balık türleriyle her zaman lezzetli ikramlar yapabilirsiniz.

Konum ve İletişim Bilgileri

Mavi Dalyan Balık Pişirme Evi, Ankara
Ziya Bey Cad. No:75/B | Balgat, Çankaya, Ankara, Türkiye
+03122866500Mavi Dalyan Balık Pişirme Evi, Ankara