İtalyan, Deniz Mahsülleri, Avrupa, Türk mutfağıyla fark yaratmayı başaran adreslerden biri olma özelliğine sahip. Buraya gelen kişilerin hemen hepsi de oldukça memnun şekilde ayrılıyor. Kalite standartlarda bir hizmet ortaya koyulduğundan dolayı mekandan mutlu yüzlerle ayrılmanız mümkündür. Aynı zamanda da zengin bir menü yelpazesine sahip olduğu da görülüyor. Bu sayede sizlerde keyifli zamanlara adım atma şansına sahip oluyorsunuz.

İstediğiniz hemen her an buraya ziyaretlerinizi yapabilmeniz mümkün olacak. Çünkü işletmenin her an her saniye dur durak demeden devam eden bir hizmet ağı olduğunu söyleyebiliriz. Buna göre sizlerde istediğiniz zaman dilimi içerisinde hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

İtalyan mutfağının egemen olduğu bir yerdir. Sizlerde değişik tatlara hazırsanız, ve sürekli yediğiniz şeyleri yemek istemiyorsanız mekanın yolunu tutmanız da fayda olacaktır. Geniş bir hizmet yelpazesine yer verildiğinden dolayı istediğiniz an sorunsuz şekilde yararlanmaya da başlamış olursunuz. Mekanın aynı zamanda da iyi bir atmosferi olduğunu söylemek gerekir. Bu sayede ambiyansından fazlası ile etkileneceksiniz. Fiyatlar yönünden de sevindirici şekildedir.

Konum ve İletişim Bilgileri

1arada, Ankara
Horasan Sokak No: 6, Ankara 06700, Türkiye
+90 312 427 77 111arada , Ankara