Yemek

1923eth Et Balık Restoran, Ankara

Ankara’nın Batıkent bölgesinde gidilebilecek mekân sayısı sok sınırlıdır. 1923eth Et Balık Restoran bu bölgede rahatlıkla gidilebilecek ve memnun dönülebilecek bir yer.

Buranın sessiz sakin bir yer olduğundan bahsederek konuya girmeliyim. Zaten balık restoranlarında sessizlik belirleyici bir durum benim için. Menüsü geniş sayılabilecek bir yer. Hem et seçenekleri hem de balık seçenekleri bir arada sunulmuş.

Yemeklerinin lezzetli olduğundan bahsedebilirim. Yemek ile birlikte masaya gelen mezeler de gayet hoş ve bol. Verdiğiniz siparişin yanında bol meze verilmesi sağlam bir öğün geçirmenize olanak tanıyor. Mekânın içinde hafif bir müzik çalıyor. Sorduğumda canlı müzik programlarının olmadığını öğrendim. Açıkçası bana göre bu durum bir eksiklik. Et balık restoranlarında en azından hafta bir gün canlı müzik olması gayet güzel oluyor.

1923eth Et Balık Restoran evlilik yıldönümü gibi özel günler için sık tercih edilen bir yer. Böyle bir tercih yapmak istediğinizde önceden bildirmeniz dâhilinde size bir menü ayarlanıyor ve masanız şık bir şekilde hazırlanıyor. Daha önce böyle bir organizasyon yaptıran kişiler memnun kalmış olacak ki. Burayı her ziyaret ettiğimde mutlaka bir özel masaya denk geliyorum.

Mekânın temiz olduğu ve çalışanların ilgili olduğu dikkate değer başka bir nokta. Fiyat bakımından incelendiğinde buranın ucuz bir yer olduğundan söz edilebilir. Masaya gelen bol meze ve büyük porsiyona göre çıkan hesap yerinde.

Batıkent civarında güzel bir et ya da balık yemek isteyenler için 1923eth Et Balık Restoran bana göre güzel seçenekler içinde olan bir yer.

Konum ve iletişim bilgileri

Kardelen Mh. 2093. Sk. No: 15/1 Batıkent, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 6,8 km mesafede
+90 312 256 19 23

R