Kaliteli ve leziz deniz mahsulleri denildiğinde benim için 10 Masa Butik Restaurant her anlamda ön plana çıkıyor.

İlk olarak 10 Masa Butik Restaurant hakkında en önemli nokta fiyat ve performans anlamında en nitelikli hizmeti sunması oluyor. İyi bir pizza arıyorsan burasını kesinlikle beğeneceğine eminim. Balık ve deniz mahsulleri konusunda her zaman en iyisini tercih eden biri olarak burasının lezzetini ve tazeliğini tüm çevreme gönül rahatlığı ile öneriyorum. Burası kalite ve popülerlik anlamında Ankara’nın iyi iyi deniz mahsulleri sunan restoranı oluyor. Burada sunulan çeşitlilik o kadar fazla ki kararsız kaldığınızda buradaki çalışanların sizi yönlendirmesine kesinlikle izin vermelisiniz. Bu yönlendirme ile birlikte gerçek anlamda tatmadığınız lezzetleri tadabilirsiniz. Kalabalıktan uzak ve uygun fiyatı ile insanların yemek yerken aynı zamanda huzur içinde olmasını da bu mekan sağlıyor. Burada klasik ürünlerin yanı sıra deniz mahsulleri böreği, otlu hamsi, ev yapımı lakerda ve limon soslu levreği kesinlikle denemenizi öneriyorum. Hangi deniz mahsulü ürününü ya da meze çeşidini denerseniz deneyin lezzet anlamında son derece tatminkar olacaksınız.

Benim için bir restoranların sunduğu lezzet kadar görsel anlamda etkili ve hijyenikte olması gerekiyor. Bu doğrultuda 10 Masa Butik Restorandın sahip olduğu görsellik insanların daha huzurlu ve kendini önemli hissetmesini sağlıyor. Restoranın temizliği ve hijyeni ise ortalamanın çok üzerinde bir şekilde sağlanıyor. Çalışanlar gerek ürün hazırlama, gerek insan ilişkileri ve gerekse servis hizmeti anlamında son derece profesyonel ve dünya standardında bir şekilde gerçekleşiyor. Ürün ve meze çeşitliliği anlamında sadece Ankara değil tüm ülke genelinde en iyiler arasında yer alıyor. Farklı ve etkileyici lezzetler arayanlar için burası tam biçilmiş kaftan oluyor. Burasını kalitesi ve ürün çeşitliliği sayesinde herkesin istek ve tercihine en iyi karşılığı sunabiliyor.

Burasının servis kalitesi ve hızı ile oldukça kalabalık gruplar için bile en iyi hizmeti sunabilmesini sağlıyor. Burayı tercih etmeniz durumunda yeni lezzetler tatma anlamında kendinizi oldukça şanslı hissediyorsunuz. Konumu, kalitesi, görselliği ve park imkanları ile burası tamda sizin aradığınız yer oluyor.

Konum ve iletişim bilgileri

10 Masa Butik Restaurant, Ankara
+90 312 428 66 6710 Masa Butik Restaurant, Ankara